Pistole série CZ P-07/09 NATO

Ryze služební provedení špičkových SA/DA polymerových pistolí

Modely CZ P-07 (kompakt) a CZ P-09 (standardní velikost) ráže 9 mm NATO byly vyvinuty ve spolupráci s ozbrojenými složkami z celého světa s důrazem na komfort ovládání, vysokou přesnost i při rychlé střelbě a absolutní spolehlivost. Výsledkem jsou špičkové SA/DA polymerové pistole optimalizované pro nejnáročnější služební použití.

Klíčovou předností této modelové řady je originální spoušťový mechanismus OMEGA s velmi hladkým chodem a nízkým odporem spouště v jednočinném i dvoučinném režimu. Unikátní výhodu představuje snadná uživatelská přestavba pojistkového provedení na decockingové a naopak, v obou případech s oboustrannými ovladači.

Pistole CZ P-07 a CZ P-09 mají mechanicky i teplotně extrémně odolný polymerový rám s montážní lištou dle MIL-STD-1913 a prostorným lučíkem pro střelbu v rukavicích. Velikost rukojeti lze jednoduše upravit pomocí tří výměnných hřbetů. Povrchová úprava kovových dílů je nadstandardně odolná vůči otěru, mechanickému poškození a korozi. K dalším přednostem této modelové řady patří naprostá uživatelská bezpečnost, absolutní spolehlivost za všech klimatických podmínek, perfektně čitelná mechanická mířidla a vysoká kapacita zásobníku, kterou lze dále navýšit pomocí snadno nasaditelné patky.

Pistole CZ P-07 a CZ P-09 ráže 9 mm NATO byly zkonstruovány a jsou vyráběny jako ryze služební zbraně. Z legislativního hlediska spolu se svým příslušenstvím představují vojenský materiál. Jsou určeny pro střelbu vojenskou municí standardizovanou armádami NATO, mohou mít speciální úpravy podle požadavků a potřeb ozbrojených složek a jejich značení, schvalování a ověřování je prováděno podle Zákona o ozbrojených silách České republiky č. 219/1999 Sb., § 31, resp. v případě zahraničních ozbrojených sil dle zákonů platných v dané zemi pro vojenský materiál.

Tyto zbraně není možné prodávat pro civilní účely. Pro podrobnější informace o těchto modelech musí zájemce předložit doklady prokazující, že je oprávněn disponovat vojenským materiálem ve smyslu platných právních předpisů.

Hlavní vlastnosti série CZ P-07/09 NATO

Extrémně odolná povrchová úprava

Hlaveň, závěr i součásti spoušťového mechanismu jsou díky speciální povrchové úpravě odolné proti povětrnostním vlivům i mechanickému poškození.

Přední a zadní natahovací drážky

CZ P-07/09 NATO se Vám přizpůsobí. Přední a zadní natahovací drážky umožňují pohodlnou a bezpečnou manipulaci se závěrem, jakýmkoliv způsobem jste zvyklí.

Skvěle čitelná kovová mířidla

Pro rychlé a intuitivní zamíření, zvýrazněná třemi luminiscenčními nebo tritiovými body. Mířidla jsou opatřena hranou pro snadnou manipulaci se závěrem.

Odolný polymerový rám

Mechanicky a teplotně stabilní polymerový rám zesílený skelnými vlákny je vyroben z moderního materiálu s vysokou vrubovou houževnatostí.

Standardizovaná lišta

Svítilnu, laserový značkovač případně kombinaci svítilny a značkovače bezpečně připojíte ke zbrani prostřednictvím lišty dle MIL-STD 1913.

Vyměnitelné hřbety rukojeti

Hřbety rukojeti ve velikostech S, M a L jsou součástí balení. Umožňují modifikovat úchop a upravit dosah prstu na spoušť.

Spoušťový mechanismus OMEGA

Osvědčený, maximálně jednoduchý a spolehlivý spoušťový mechanismus OMEGA umožňuje snadnou volbu mezi bezpečnostními prvky zbraně – manuální pojistkou či vypouštěním napnutého kohoutu na bezpečnostní ozub.

Oboustranné ovladače

Žádné omezení při ovládání zbraně pravou nebo levou rukou zaručují oboustranné ovladače manuální pojistky nebo vypouštění kohoutu.

Optimalizovaná ergonomie

Rychlý, pevný, jistý a bezpečný úchop zbraně i v případě nutnosti okamžité reakce s minimem času na opravu úchopu zajišťují zaoblené hrany rámu včetně bobřího ocasu.

Maximalizace kapacity zásobníku

Výměnou dna zásobníku za botku dostanete do zásobníku při minimálním zvětšení výšky zbraně o dva náboje více.
Celkové rozměry (v/š/d)
ico Celkové rozměry (v/š/d)
Délka hlavně
ico Délka hlavně
Hmotnost
ico Hmotnost
Ráže
ico Ráže
Kapacita zásobníku
ico Kapacita zásobníku
Mířidla
ico Mířidla
Spoušť
ico Spoušť
Rám
ico Rám
Bezpečnostní prvky
ico Bezpečnostní prvky
Velikost
ico Velikost
137/37,5/185 mm 95 mm 0,80 kg 380 Auto
40 S&W
9×19 NATO
9×21
15 (17) (9×19 NATO)
15 (17) (9×21)
12 (15) (40 S&W)
15 (380 Auto)
Luminiscenční
Tritiová
SA/DA Vysoce odolný polymer Blokace úderníku
Vypouštění kohoutu/manuální pojistka
Bezpečnostní ozub
Compact
148/37/208 mm 115 mm 0,89 kg 40 S&W
9×19 NATO
19 (9×19 NATO)
15 (40 S&W)
Luminiscenční
Tritiová
SA/DA Vysoce odolný polymer Vypouštění kohoutu/manuální pojistka
Pojistka táhla spouště
Bezpečnostní ozub
Full-size

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Naše zbraně a produkty jsou distribuovány do více jak 90 zemí světa

Dealer lokátor