Zlaté medaile na Extreme Euro Open

1. 7. 2021

Koncem června se v moravských Hodonicích u Znojma konal střelecký závod Extreme Euro Open. Jednalo se o největší sportovní střeleckou událost v ČR a s ohledem na přesunutí velkých mezinárodních závodů na příští rok z důvodů pandemie Covid se pravděpodobně jednalo zatím o největší akci svého druhu i celosvětově. Přes striktní omezení a důsledné testování účastníků proběhl tento mezinárodní závod úspěšně a sjelo se zde na 500 účastníků z celého světa, i ze vzdálenější Ameriky, Ruska či Asie. 

Výbornou zprávou je, že střelci úspěšného CZ Shooting Teamu opět ovládli tři hlavní divize. A to i přes složitější přípravu za omezených koronavirových podmínek, které jsou stanoveny již více než rok.

V divizi OPEN nezískal zlatou medaili nikdo jiný než legendární Eric Grauffel. Bronzovou medaili si v této kategorii vystřílel Robin Šebo. Na 4. místě se umístil Miroslav Havlíček. Martina Šerá se umístila na 10. místě, a stala se tak vítězkou mezi ženami. V divizi PRODUCTION obsadili první dvě příčky Michal Štěpán a Ljubiša Momčilovič. A ani v divizi STANDARD nechyběla zlatá medaile v rukou střelce CZ, tentokrát v rukou Josefa Rakušana. Zdeněk Liehne získal v této divizi bronzovou medaili a Petr Znamenáček se umístil na krásném 6. místě. Za zmínku stojí i úspěch dalšího člena týmu, Andreje Hrnčiarika, který se umístil na 7. místě v kategorii PRODUCTION OPTICS.

 

Všem střelcům velmi gratulujeme a přejeme hodně úspěchů i do dalších závodů.

 

Divize OPEN s pistolí CZ CZECHMATE:

1. Eric Grauffel

3. Robin Šebo

4. Miroslav Havlíček

10. Martina Šerá

 

Divize STANDARD s pistolí CZ TS:

1. Josef Rakušan

3. Zdeněk Liehne

6. Petr Znamenáček

 

Divize PRODUCTION s pistolí CZ SHADOW 2:

1. Michal Štěpán

2. Ljubiša Momčilovič

 

Divize PRODUCTION OPTICS s pistolí CZ SHADOW 2 OR:

7. Andrej Hrnčiarik

 

Naše zbraně a produkty jsou distribuovány do více jak 90 zemí světa

Dealer lokátor