Úspěšné mistrovství IPSC v Australasii

20. 11. 2019

CZ pistole opět zazářily v rukou střelců CZ Shooting Teamu. Ti si tentokrát odnesli celkem tři medaile z posledního závodu IPSC sezóny. Mistrovství IPSC Australasie se konal v listopadu na Filipínách a i tento závod byl pro náš tým úspěšný.

Hlavními hrdinkami tohoto závodu byly osvědčené sportovní modely CZ. V kategorii Production se prosadila CZ Shadow 2, v kategorii Production Optics vyhrál na plné čáře stejný model v provedení s optikou – CZ Shadow 2 OR a v kategorii Open se k medaili dostala CZ Czechmate. Zlatou medaili získal Eric Grauffel, který porazil 75 soupeřů v Production Optics kategorii. Zlato v kategorii Lady a stříbro celkově v kategorii Production, v níž střílelo dalších 215 střelců, přivezla Maria Gushchina. A Robin Šebo porazil 266 soupeřů, a vybojoval tak bronzovou medaili.

Střelci CZ Shooting Teamu tak opět potvrdili své dovednosti a také spolehlivost a přesnost CZ sportovních pistolí. Rozhovory s našimi střelci o jejich úspěších i o tom, jak se k tomuto sportu dostali, si můžete přečíst na webu v záložce CZ Shooting Team.