Slavnostní otevření EG-CZ Academy

19. 12. 2022

Ve středu 14. prosince 2022 byla v malebném městě Quimper ve francouzské provincii Bretaň slavnostně otevřena EG-CZ Academy, zcela nová multifunkční indoorová střelnice. Jedno z nejsofistikovanějších zařízení svého druhu na světě vzniklo ve spolupráci České zbrojovky a.s., předního výrobce ručních palných zbraní, a Erica Grauffela, ikony střeleckého sportu a devítinásobného světového šampiona ve střelbě podle pravidel IPSC. Jedná se o vůbec první oficiálně schválené profesionální sportovně-střelecké centrum ve Francii.

Slavnostní otevření proběhlo za účasti prezidenta francouzské střelecké federace Michela Baczyka, generálního tajemníka IPSC Alaina Jolyho a zástupců místní samosprávy a francouzských ozbrojených složek.

EG-CZ Academy sídlí ve speciálně pro tento účel vybudovaném objektu o celkové ploše 2500 m2, z čehož je pro střelbu vyhrazeno úctyhodných 1740 m2. Návštěvníci mají k dispozici pět střelišť: tři pro IPSC, jedno pro volnočasovou střelbu a jedno pro klasickou terčovou střelbu. Zájemci zde mohou trénovat střelbu na reaktivní i ocelové terče, IPSC střelbu a mají možnost absolvovat odborný výukový program se špičkovými instruktory, kteří jsou členy CZ Shooting Teamu. Ve výcvikovém areálu si rovněž mohou vyzkoušet střelbu z různých modelů zbraní.

Střelecký prostor EG-CZ Academy v Quimperu může současně využívat 50 střelců. Těm je tu navíc plně k dispozici největší tahák a klíčová postava celého projektu – sám Eric Grauffel, který si na nedávném mistrovství světa 2022 IPSC Handgun World Shoot v Thajsku vystřílel zlato v divizi PRODUCTION a získal tak již devátý titul mistra světa!

EG-CZ Academy nabízí rovněž online kurz pro rekreační i soutěžní střelce od začátečníků až po pokročilé, s Ericem Grauffelem jako osobním instruktorem. Kurz se skládá ze série videí, v nichž Eric odhaluje své techniky, které vyvinul a zdokonalil během více než 30 let soutěžení a díky nimž se stal nejlepším střelcem na světě v několika divizích praktické sportovní střelby.

Využijte proto množství výhod, které EG-CZ Academy nabízí, a posuňte svou střelbu na další úroveň!

 

Navštivte oficiální stránky EG-CZ Academy: https://www.eg-czacademy.com/en

 

001 - EG CZ ACADEMY - n°37-1200.jpg

 

001 - EG CZ ACADEMY - n°49-1200.jpg

 

004 - Eric GRAUFFEL - n°18-1200.jpg

 

004 - Eric GRAUFFEL - n°22-1200.jpg

Naše zbraně a produkty jsou distribuovány do více jak 90 zemí světa

Dealer lokátor