Nový člen představenstva České zbrojovky a. s.

6. 9. 2022

UHERSKÝ BROD – Novým členem představenstva České zbrojovky a. s. se od 1. 9. 2022 stal ředitel Supply Chain p. Martin Nedoma. Doplní tak počet členů představenstva na pět.

„Plánování výroby a nákup jsou procesy s velkou přidanou hodnotou, přímo ovlivňující chod společnosti. Nákupní objemy nám meziročně rostou a dnes dosahují řádu jednotek miliard korun. Domnívám se, že řízení dodavatelského řetězce, tzn. ředitel Supply Chain, svým významem pro firmu do představenstva společnosti jednoznačně patří,“ řekl Jan Zajíc, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Česká zbrojovka a.s.

Martin Nedoma bere vstup do představenstva společnosti velmi odpovědně. „Českou zbrojovku vnímám dlouhodobě jako velmi silného světového výrobce ručních palných zbraní, který klade důraz na nejvyšší kvalitu svých výrobků a služeb, které zákazníkům poskytuje. Klade na celý proces nákupu a nákupní tým velmi vysoké nároky. Členství v představenstvu společnosti je pro mě velkým závazkem,“ řekl nový člen představenstva Martin Nedoma.

Martin Nedoma (46) započal svou profesní kariéru jako svářeč, velmi rychle postoupil na pozici vedoucího montáže, technologa a vedoucího logistiky ve společnosti Construct a.s. Zkušenosti ze strojírenské oblasti si postupně rozšířil o projektový management ve společnosti Motorpal a.s. a nákupní management ve společnosti I&C Energo a.s. S procesním řízením a řízením interních projektů společnosti se seznámil také ve společnosti I&C Energo a.s. Ve společnosti Pyrotek CZ s.r.o. plně řídil oblast logistiky a nákupu. V měsíci srpnu 2021 nastoupil na pozici ředitele nákupu do společnosti Česká zbrojovka a.s. Od října 2021 je členem dozorčí rady společnosti VIBROM spol. s r.o., která je součástí holdingu Colt CZ Group.

Martin Nedoma_400.jpg

Naše zbraně a produkty jsou distribuovány do více jak 90 zemí světa

Dealer lokátor