Nový člen představenstva České zbrojovky a.s.

3. 6. 2021

UHERSKÝ BROD – Novou členkou představenstva společnosti Česká zbrojovka a. s. se stala Tereza Köhlerová, finanční ředitelka firmy. Doplní tak počet členů představenstva na sedm. Změnu schválila Valná hromada společnosti na svém jednání ve čtvrtek dne 27. května 2021.

 

„S finanční ředitelkou paní Terezou Köhlerovou spolupracuji od jejího nástupu do společnosti Česká zbrojovka a.s. Vstřícností, pracovitostí a přehledem ve svém oboru je skvělým příkladem pro ostatní kolegy a kolegyně. Logickým vyústěním její role ve společnosti je jmenování do představenstva. Její pozice tak bude pevně ukotvena ve struktuře společnosti,“ řekl Jan Zajíc, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Česká zbrojovka a.s.

Tereza Köhlerová bere nový pracovní posun velmi odpovědně. „Česká zbrojovka je mimořádně úspěšnou společností s ambicí zaujímat přední pozice v celosvětovém měřítku. Je pro mě velkou ctí a zároveň závazkem pro tak úspěšnou společnost pracovat,“ řekla nová členka představenstva Tereza Köhlerová.

 

Tereza Köhlerová se narodila v Ústí nad Labem. Po absolvování Vysoké školy ekonomické nastoupila v roce 2001 do auditní společnosti KPMG Česká republika Audit, kde v seniorních pozicích získala zkušenosti potřebné pro zvládnutí vedení kolektivu finančního odboru. V rámci celosvětové sítě KPMG pracovala v letech 2014/2015 v její novozélandské kanceláři, kde získala mezinárodní zkušenosti. V červnu 2020 nastoupila do společnosti Česká zbrojovka a.s. Od prosince 2020 je její finanční ředitelkou.

Naše zbraně a produkty jsou distribuovány do více jak 90 zemí světa

Dealer lokátor