Konečně na stage!

5. 10. 2020

Na konci měsíce srpna a v průběhu měsíce září střelecké družstvo CZ absolvovalo tři IPSC závody v Polsku, na Slovensku a Česku. Ani dlouhodobá přestávka způsobená covidem nezastavila jejich touhu po vítězství a neubrala jim ani trochu z jejich výjimečných střeleckých dovedností. Ba právě naopak, kam naši střelci přijeli, tam s pistolemi CZ Shadow 2, CZ 75 TACTICAL SPORTS CZECHMATE a CZ 75 TACTICAL SPORTS ORANGE vítězili.

 

HOT SHOTS 2020 – ODYSSEY, Oblekovice, Česká republika

Klubový závod s 11 stages pořádala v neděli 30. srpna 2020 na oblekovické střelnici společnost AlsaPro za účasti početné skupiny 310 střelců všech standardních disciplín Open, Standard, Production, Production Optics, PCC, Classic a Revolver. Naši střelci nesoutěží ve všech disciplínách, ale v těch svých si vedou výtečně. Divizi OPEN ovládl Robin Šebo, na druhé místě se umístil Miroslav Havlíček. Mezi dvěma našimi nejlepšími střelci byl odstup pouze 1,46 %, třetímu střelci na stupních vítězů nadělili více než 14 %. V divizi PRODUCTION zvítězil Michal Štěpán, kterému na druhém místě sekundoval Miroslav Zapletal. I v divizi STANDARD patřily dvě nejvyšší příčky našim střelcům, Josefu Rakušanovi na prvním a Zdeňku Liehnemu na druhém místě.

Výsledky závodu:

Divize OPEN

            1.       Robin Šebo, CZ Shooting Team                 100 %

            2.      Miroslav Havlíček, CZ Shooting Team       98,54 %

 

Divize PRODUCTION

            1.       Michal Štěpán, CZ Shooting Team            100 %

            2.      Miroslav Zapletal, CZ Shooting Team        94,73 %

 

Divize STANDARD

            1.       Josef Rakušan, CZ Shooting Team             100 %

            2.      Zdeněk Liehne, CZ Shooting Team             97,63 %

 

MOSQUITO MATCH 2020, Komárno, Slovensko

Tradičně jarní, mezinárodní závod Mosquito Match, se letos přesunul na první týden měsíce září. O víkendu 5. a 6. září 2020 proběhl ve slovenském Komárnu závod Mosquito Match za účasti 391 střelců z 20 evropských zemí. Na závodech nechyběli ani střelci CZ Shooting Teamu, kteří si vystříleli celkem 4 medaile a dokázali zvítězit ve dvou hlavních divizích – Miroslav Havlíček v OPEN a Michal Štěpán v PRODUCTION. V divizi STANDARD se Petru Znamenáčkovi podařilo vystřílet druhé místo.

Výsledky závodu:

Divize OPEN

            1.        Miroslav Havlíček, CZ Shooting Team       100 %

 

Divize PRODUCTION

            1.       Michal Štěpán, CZ Shooting Team            100 %

            2.       Miroslav Zapletal, CZ Shooting Team        96,35 %

 

Divize STANDARD

            2.       Petr Znamenáček, CZ Shooting Team      89,41 %

 

BERETTA POLISH EXTREME OPEN 2020, Wiechlice, Polsko

V konkurenci 350 střelců ze 28 převážně evropských zemí předvedli výborný výkon i střelci CZ Shooting teamu. Společně s ostatními střelci porovnali své dovednosti ve dnech 10. až 12. září 2020 na závodech Beretta Polish Extreme Open 2020. Královskou OPEN divizi opanovala trojice našich střelců Robin Šebo, Miroslav Havlíček a Martina Šerá, jejíž výkon stojí za povšimnutí. Martina skončila na třetím místě celkově, tzn. kromě dvou týmových kolegů za sebou nechala početné pole mužských i ženských soupeřů. Druhé dámě v kategorii Lady nadělila úctyhodných 20 %. Martino, jsi skvělá! Divizi PRODUCTION ovládla dvojice Michal Štěpán na prvním a Miroslav Zapletal na druhém místě. Ve STANDARD divizi bral první místo Zdeněk Liehne a třetí místo Petr Znamenáček.

Výsledky závodu:

Divize OPEN

            1.      Robin Šebo, CZ Shooting Team                 100 %

            2.      Miroslav Havlíček, CZ Shooting Team       96,13

            3.      Martina Šerá, CZ Shooting Team               87,09 %

 

Divize PRODUCTION

            1.      Michal Štěpán, CZ Shooting Team            100 %

            2.      Miroslav Zapletal, CZ Shooting Team        94,00 %

 

Divize STANDARD

            1.     Zdeněk Liehne, CZ Shooting Team                    100 %

            3.     Petr Znamenáček                                             93,55 %

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IPSC učí disciplíně, sportovnímu duchu a sebekontrole. Rozvíjí postřeh, sílu, sebevědomí a rychlost. CZ Shooting Team má ty nejlepší světové střelce, kteří se zbraněmi CZ dosahují vynikajících sportovních výsledků. Soutěží se v několika divizích, z nichž dnes nejvýznamnějšími jsou Open, Production a Standard. V průběhu závodu střelec řeší náročné střelecké situace, střílí za pohybu, z různých poloh na statické i pohyblivé terče. Každá střelecká situace může mít několik optimálních řešení, je na individuálním rozhodnutí střelce, jaké řešení zvolí. Rozhoduje bodově vyjádřený výsledek zohledňující jeho rychlost a přesnost střelby.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=U7ISBlb5NvI&feature=youtu.be

Video: https://www.youtube.com/watch?v=eqh3adbZJnQ

Naše zbraně a produkty jsou distribuovány do více jak 90 zemí světa

Dealer/Service lokátor