IDEX 2021 – CZ opět vystavuje

2. 2. 2021

Česká zbrojovka a.s. bude po dlouhé době opět vystavovat. V únoru se zúčastní veletrhu IDEX v Abú Dhabí, hlavním městě Spojených arabských emirátů, kde bude reprezentovat český obranný průmysl.

Koronavirová pandemie ovlivnila životy nás všech a výrazně zasáhla také akce a veletrhy, které se pravidelně konají po celém světě. Veletrhy zaměřující se na vojenství, ale i na hobby a outdoor byly pro CZ důležitým spojením se zákazníky a také příležitostí prezentovat nejnovější produkty naživo. Tato situace se ale změnila, neboť všechny významné veletrhy, kterých se CZ již tradičně zúčastňovalo, byly v loňském roce zrušeny nebo posunuty.

Česká zbrojovka na tyto změny zareagovala rychle a kreativně a jako jediný výrobce zbraní přišla s online představením svých produktů. Nové produkty pro rok 2020 byly koncovým zákazníkům představeny pomocí newsletterů, webových stránek a sociálních sítí. Obchodní partneři a novináři navíc měli možnost zhlédnout Online konferenci s představením novinek, kde se dozvěděli podrobné informace o všech produktech a zároveň měli možnost doptat se odborníků z CZ během živého vysílání na všechno, co je zajímá.

Osobní kontakt ale nic nenahradí. A tak si Česká zbrojovka cení možnosti opět vystavovat i přes to, že situace kolem koronaviru se během začátku roku zatím výrazně nezlepšila. Touto příležitostí je Mezinárodní výstava obranného průmyslu IDEX (The International Defence Exhibition and Conference).

IDEX je nejdůležitější vojenský veletrh na Středním východě a v severní Africe. Jako jediný veletrh s mezinárodním přesahem v tomto regionu každé dva roky vystavuje nejnovější technologie z oblasti pozemní obrany, námořnictva a letectva. Pravidelně zde vystavuje přes 1 500 organizací a institucí z 60 zemích světa pro více než 70 000 účastníků. Výstaviště v Abú Dhabí (ADNEC) disponuje 12 prostornými halami a má k dispozici i venkovní a vodní plochu, kde probíhají ukázky použití vojenského vybavení včetně lodí či pozemních prostředků. Letos se veletrh koná 21.–25. února 2021.

Česká zbrojovka zde bude i s dalšími firmami a ve spolupráci s Ministerstvem obrany a Asociací obranného a bezpečnostního průmyslu (AOBP) prezentovat český obranný průmysl. Na stánku č. 09-B22 budou k vidění zbraně CZ a taktické vybavení 4M, sesterské společnosti CZ.  Mezi vystavovanými produkty na stánku bude full-size a kompaktní model striker-fired pistolí CZ P-10 F a CZ P-10 C, kohoutové pistole CZ P-07 a CZ P-09, samopal CZ SCORPION EVO 3, útočné pušky CZ BREN 2 v ráži 7,62x39 ve dvou provedeních s různými délkami hlavní 9 a 11 palců, dále útočná puška CZ BREN 807 v ráži 7,62x39 s délkou hlavně 16 palců, bojová puška CZ BREN 2 BR v ráži 7,62x51 a odstřelovačská puška CZ TSR v ráži 308 Win.

Česká zbrojovka a.s. se těší z příležitosti opět vystavovat, reprezentovat národní průmysl a setkat se osobně s návštěvníky veletrhu.

Naše zbraně a produkty jsou distribuovány do více jak 90 zemí světa

Dealer lokátor