CZG – Česká zbrojovka Group změnila svůj název na Colt CZ Group SE

12. 4. 2022

Praha, 12. dubna 2022 ― Společnost CZG – Česká zbrojovka Group SE (dále CZG, Skupina či Společnost) oznamuje změnu své korporátní identity a názvu na Colt CZ Group SE. Nový název Společnosti je účinným od 12. dubna 2022.

„Tato změna souvisí s akvizicí společnosti Colt, kterou jsme uskutečnili v loňském roce, a s integračním procesem. Změnou názvu vyzdvihujeme obě naše klíčové značky, zvyšujeme povědomí o nové, rozšířené skupině a podtrhujeme náš dlouhodobý vztah a závazek vůči oběma klíčovým značkám,“ uvedl Jan Drahota, předseda představenstva skupiny Colt CZ.

Jak je uvedeno v zápatí tohoto oznámení, zbývající informace o Společnosti zůstávají nedotčeny.

 

O společnosti Colt CZ Group SE 

Colt CZ Group SE (dále Colt CZ) je společně se svými dceřinými společnostmi jedním z předních světových výrobců ručních palných zbraní pro ozbrojené složky, osobní obranu, lov, sportovní střelbu a další komerční využití. Součástí skupiny Colt CZ jsou společnosti Colt’s Manufacturing Company, Česká zbrojovka, Colt Canada Corporation, CZ-USA, 4M Systems a CZ Export Praha. Colt CZ rovněž drží menšinový podíl ve společnosti Spuhr i Dalby, švédském výrobci optických montážních řešení pro zbraně. Své produkty prodává Colt CZ především pod značkami Colt, CZ (Česká zbrojovka), Colt Canada, CZ-USA, Dan Wesson a 4M Systems.

Colt CZ má své sídlo v České republice a výrobní kapacity v České republice, ve Spojených státech a v Kanadě. Zaměstnává více než 2000 lidí v České republice, USA, Kanadě, Německu a Švédsku.

 

Kontakt pro média

Eva Svobodová

Ředitelka pro vnější vztahy

CZG – Česká zbrojovka Group SE             

Tel.: +420 735 793 656                  

email: media@czg.cz                                                                                   

 

Kontakt pro investory

Klára Šípová

Investor Relations

CZG – Česká zbrojovka Group SE

Tel: + 420 724 255 715

email: investors@czg.cz

Naše zbraně a produkty jsou distribuovány do více jak 90 zemí světa

Dealer lokátor