CZ Konfigurátor je nyní dostupný v USA

28. 11. 2022

Kansas City, KS (28. listopadu 2022) – S potěšením oznamujeme, že online CZ Konfigurátor je nyní dostupný zákazníkům České zbrojovky a.s. ve Spojených státech amerických!

CZ konfigurátor představuje skutečnou revoluci v sestavování, objednávání a nákupu personalizované zbraně!

Jde o online nástroj, který umožňuje pohodlně objednávat individuálně upravené zbraně CZ přímo z vašeho telefonu nebo počítače. Česká zbrojovka vám tímto dává kontrolu nad sestavením a vybavením zbraně z nabízené sady – můžete vybírat model, ráži, barvy, součásti, ovládací prvky i příslušenství. V každé fázi výběru je výsledek virtuálně zobrazován na obrazovce. Uživatelé si mohou svou konfiguraci kdykoli uložit, vytisknout a sdílet.

Zbraň, kterou si zákazník přesně podle svých představ a potřeb sestaví a objedná prostřednictvím CZ konfigurátoru, je oficiálním výrobkem České zbrojovky a je na ni i všechny její součásti a příslušenství poskytována plná záruka.

Od svého úvodního představení v polovině října 2019 si CZ konfigurátor vybudoval pozici předního světového nástroje pro personalizovanou konfiguraci zbraně.

CZ konfigurátor nyní slouží zákazníkům České zbrojovky již v sedmi zemích světa – v České republice, na Slovensku, ve Francii, Německu, Polsku, Rakousku a USA. Nabídka se v každé zemi částečně liší s ohledem na tamní legislativu a zákaznické preference.

Připojte se k revolučnímu CZ konfigurátoru ještě dnes návštěvou stránky https://www.czconfigurator.com/cz/

 

300x250-Config-TS-2.gif

 

A4 Config pistole_cz.JPG

 

IMG_0408-1500.jpg

Naše zbraně a produkty jsou distribuovány do více jak 90 zemí světa

Dealer lokátor