CZ Konfigurátor je nyní dostupný v 6 zemích!

23. 3. 2022

S radostí oznamujeme, že online CZ Konfigurátor je nyní nově dostupný také pro příznivce značky CZ z Rakouska a z Francie!

Po přidání těchto dvou zemí je nyní CZ Konfigurátor plně funkční v celkem šesti zemích – v České republice, na Slovensku, v Polsku, Německu, Rakousku a Francii. Konkrétní nabídka modelů CZ se pro každou zemi může lišit, proto nezapomeňte v konfigurátoru zvolit vaši zemi a zjistěte, jaké modely jsou k dispozici.

CZ Konfigurátor je první online nástroj na světě, který vám dává možnost si plně přizpůsobit a objednat zbraň vašich snů z pohodlí vašeho telefonu nebo počítače. Podobně jako při objednávání nového automobilu vám CZ dává možnost upravit si zbraň přesně podle svých představ. Vybíráte si model, ráži, barvu, komponenty, ovládací prvky a příslušenství.

Jak volíte konkrétní barvy, komponenty, ovládací prvky a příslušenství, váš návrh se podle toho na obrazovce vizuálně mění v reálném čase. Zobrazuje se také průběžný součet nákladů, takže máte vždy přehled o ceně své zbraně v průběhu procesu konfigurace. Svůj návrh si můžete kdykoli uložit, vytisknout a sdílet svou vlastní nakonfigurovanou zbraň s rodinou a přáteli. Dokonce si můžete založit "dárkový účet" a vyzvat je, aby přispěli finanční částkou, a pomohli tak vaší vysněné zbrani CZ vdechnout život!

Uvedením CZ Konfigurátoru v polovině října 2019 se společnost CZ etablovala jako světový lídr, který dává svým zákazníkům do rukou nástroj pro designování zbraní na míru. A protože výsledná zbraň z konfigurátoru je oficiálním produktem CZ, je na nakonfigurovanou střelnou zbraň poskytována plná záruka, stejně jako na všechny komponenty a příslušenství. Pro zákazníky jsou také připraveny exkluzivní služby CZ.

CZ Konfigurátor je skutečnou revolucí v konfigurování, objednávání a nákupu personalizované střelné zbraně!

Pokud CZ Konfigurátor ve vaší zemi ještě není k dispozici, můžete si jej vyzkoušet na mezinárodní anglické verzi webu. Mezinárodní verze vám umožní přístup ke všem funkcím přizpůsobení i k dalším speciálním bonusům, takže můžete zažít vzrušení z konfigurování vlastní střelné zbraně. Jedinou omezenou funkcí je konečné objednání.

Navštivte CZ Konfigurátor ještě dnes na: www.czconfigurator.com!

Naše zbraně a produkty jsou distribuovány do více jak 90 zemí světa

Dealer lokátor