CZ globálním partnerem IPSC i v roce 2021

22. 2. 2021

S potěšením oznamujeme, že Česká zbrojovka a.s. bude i v roce 2021 nadále globálním partnerem IPSC (International Practical Shooting Confederation). Společným cílem je podpora sportovců IPSC a propagace této dynamické střelecké disciplíny.

Česká zbrojovka podporuje sportovní dynamickou střelbu IPSC již několik let. V roce 2020 se stala globálním partnerem konfederace praktické střelby IPSC v oblasti „Handgun“ a zároveň partnerem světového závodu IPSC Handgun World Shoot XIX v Thajsku, který je nejvýznamnějším závodem celé sezóny.

LOGO IPSC.jpg

„Jsme přesvědčeni, že vzájemné partnerství bude přínosem pro obě strany, a věříme, že dokáže oslovit nové členy IPSC a přispěje k popularizaci tohoto výjimečného sportu. IPSC učí disciplíně, sportovnímu duchu a sebekontrole. Rozvíjí postřeh, sílu, sebevědomí a rychlost. Je pro nás velkým potěšením přispět k rozvoji každého, kdo kouzlu tohoto rychle rozvíjejícího se sportu podlehne,“ řekl Jakub Sondel, marketingový ředitel České zbrojovky.

„Náš sport je technický sport. Úspěch sportovců záleží na kvalitě vybavení. Společnosti vyrábějící vybavení pro naše sportovce rozvíjí sport stejně jako my, představitelé IPSC. Proto klademe největší důraz na partnerství se společnostmi, které vyrábí a dodávají sportovní výrobky našim sportovcům.  Jen v takové úzké spolupráci se totiž rodí vítězství a nejlepší výrobky pro lidstvo! Globální partnerství s Českou zbrojovkou a.s. v oblasti IPSC Handgun přinese na trh ty nejlepší výrobky, pomůže našim sportovcům předvádět lepší výsledky a zlepšit kulturu bezpečného zacházení se zbraněmi po celém světě,“ řekl Vitaly Kryuchin, prezident IPSC.

Společným cílem tohoto partnerství je podpořit sportovní střelecké disciplíny a podílet se na rozvoji komunity IPSC mimo jiné také poskytnutím těch nejlepších sportovních speciálů z nabídky CZ, se kterými střelci IPSC pravidelně vítězí.

 

Česká zbrojovka a.s. je součástí mezinárodního holdingu CZG - Česká zbrojovka Group SE.  Je špičkovou strojírenskou společností se zaměřením na výrobu a prodej ručních palných zbraní včetně veškerého příslušenství (střelivo, balistika aj.).  Je dodavatelem kompletních řešení pro lov, sport i ozbrojené složky.

Webové stránkyhttps://www.czub.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/CZfirearms/

Instagramhttps://www.instagram.com/czguns/?hl=cs

Youtubehttps://www.youtube.com/channel/UCbdPQRXAzqkD0VFwEwmsgqQ

 

Mezinárodní konfederace praktické střelby (IPSC) uznává všechny střelecké disciplíny – pistole, pušky, brokovnice a airsoftové zbraně. V situacích IPSC je výsledkem počet bodů dosažený na terčích vydělený časem potřebným k dokončení situace. Aby závodník zvítězil, musí být nejpřesnější a nejrychlejší! Závody jsou proto velmi vzrušující pro sportovce a zajímavé pro diváka. V IPSC je odpovědné a bezpečné zacházení se zbraněmi nejdůležitější kvalifikací, kterou musí mít každý sportovec… a poté jistě následuje zábava a kamarádství! Dnes je IPSC aktivní ve 105 zemích. Uznávány jsou všechny kategorie: muži, ženy, junioři a senioři.

Webové stránkyhttps://www.ipsc.org

Facebookhttps://www.facebook.com/IPSCWorld/

Twitterhttps://twitter.com/IPSCWorld

Naše zbraně a produkty jsou distribuovány do více jak 90 zemí světa

Dealer lokátor