Členové střeleckého týmu CZ získali v srpnu nejvyšší ocenění

24. 9. 2021

Členové střeleckého týmu CZ dosáhli v srpnu velmi působivých výsledků během tří střeleckých soutěží v České republice a Polsku.

První soutěží byl závod Hot Shots World Tour 2021, který se konal v českých Hodonicích od 31. července do 1. srpna. Členové CZ Shooting Teamu Zdeněk Liehne, Josef Rakušan a Petr Znamenáček byli v ráži a obsadili 1., 2. a 4. místo v divizi Standard. Aby toho nebylo málo, Michal Štěpán skončil na 1. místě v divizi Production. Divizi Open ovládli Robin Šebo a Miroslav Havlíček a obsadili 1. a 2. místo.

CZ Shooting Team poté odcestoval do Polska, kde se ve dnech 16. - 22. srpna zúčastnil polského závodu Extreme Open 2021. Michal Štěpán si zajistil 1. místo v divizi Production, zatímco Andrej Hrnčiarik a Lars Hagemann (kategorie Senior) na něj navázali, když oba obsadili 1. místo v divizi Production Optics. Další úspěch získali Robin Šebo a Miroslav Havlíček, kteří obsadili 1. a 2. místo v divizi Open. Martina Šerá vyrazila se zbraní v ruce do divize Ladies Open, kde si suverénně zajistila 1. místo. Na své týmové kolegy navázali Zdeněk Liehne a Petr Znamenáček, kteří obsadili 2. a 3. místo v divizi Standard.

Hned o týden později, ve dnech 31. srpna až 1. září, se tým zúčastnil Mistrovství České republiky ve Znojmě, kde opět dosáhl úžasných výsledků. Josef Rakušan a Zdeněk Liehne ovládli divizi Standard, když se svými sportovními pistolemi CZ TS Orange v ruce obsadili 1. a 2. místo. Robin Šebo a Miroslav Havlíček si s pomocí svých sportovních pistolí CZ Czechmate zajistili 1. a 2. místo v divizi Open a Martina Šerá se umístila na 1. místě v divizi žen Open. Andrej Hrnčiarik se svou sportovní pistolí CZ SHADOW 2 OR obsadil 3. místo v divizi Production Optics a Michal Štěpán si se svou sportovní pistolí CZ Shadow 2 Orange zajistil 1. místo v divizi Production.

Přestože si CZ Shooting Team v srpnu vedl dobře, neusíná na vavřínech a již nyní pilně trénuje na nadcházející soutěže. Jejich výsledky budou jako vždy zveřejněny zde, takže je sledujte!