Česká zbrojovka je Férovým zaměstnavatelem Zlínského kraje

21. 9. 2022

Ve čtvrtek 15. září převzaly zástupkyně České zbrojovky ocenění Férový zaměstnavatel Zlínského kraje, kterou vyhlásil Zlínský kraj společně s Krajskou hospodářskou komorou Zlínského kraje. Česká zbrojovka v 9. ročníku zvítězila v kategorii společností s 251 a více zaměstnanci a navazuje tak na předchozí úspěchy v rámci této ankety.

„Anketa Férový zaměstnavatel oceňuje úsilí firem, které dělají pro své zaměstnance něco navíc, nad rámec svých zákonných povinností. Může to být třeba možnost pružné pracovní doby, zavádění sdílených pracovních míst, zaměstnávání zdravotně postižených, školení a různé kurzy zdarma či pořádání firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny,“ vyjmenovala statutární náměstkyně hejtmana Hana Ančincová, zodpovědná za oblast sociálních věcí.

Iva Světíková, ředitelka HR České zbrojovky, k ocenění říká: „Jsem moc ráda, že aktivity, které v rámci CZ děláme pro naše zaměstnance, ocenila nezávislá porota ankety Férový zaměstnavatel Zlínského kraje 2022. V našem snažení budeme pokračovat i v následujícím období.

Naše zbraně a produkty jsou distribuovány do více jak 90 zemí světa

Dealer lokátor