Česká zbrojovka a.s. na veletrhu Milipol Paris 2019

21. 11. 2019

V Paříži se letos v listopadu konal 21. ročník veletrhu Milipol. Veletrh zaměřený na vnitřní obranu a bezpečnost navštívilo přes 30 000 účastníků a 300 novinářů. Každoročně zde vystavuje tisícovka společností představující své nové produkty, služby a know-how. Mezi firmami se zaměřením na výbavu pro ozbrojené složky prezentovala i Česká zbrojovka.

Na stánku byly k vidění nejpopulárnější modely zbraní i příslušenství CZ a vybavení 4M. Nechyběla zde celá rodina pistolí P-10, kohoutové pistole P-07 a P-09 a sportovní model CZ Shadow 2 Orange. Z vojenských zbraní jsme vystavovali samopal CZ SCORPION EVO 3, bojovou pušku CZ BREN 2 BR, odstřelovací pušku CZ TSR a útočné pušky CZ BREN 2. CZ produkty si v zahraničí získali své jméno, o čemž na poli bezpečnostních složek svědčí například to, že právě útočnými puškami CZ BREN 2 disponuje francouzská protiteroristická jednotka GIGN. Oblibu si ale získaly i pistole, což dokazoval velký zájem na stánku z řad civilních návštěvníků.

Pro CZ bylo ctí vystavovat na jednom z největších veletrhů tohoto charakteru a děkujeme všem, kteří se za námi v Paříži zastavili. Doufáme, že se uvidíme brzy při další příležitosti.

Naše zbraně a produkty jsou distribuovány do více jak 90 zemí světa

Dealer/Service lokátor