Pistole série CZ SHADOW 1

Unikátní celoocelové velkokapacitní SA/DA pistole pro sebeobranu, služební účely i sportovní střelbu podle pravidel IPSC

Modely řady CZ 75 SP-01 představují skutečně univerzální krátké palné zbraně současnosti. Ne náhodou. Tyto pistole byly vyvinuty ve spolupráci s příslušníky elitních zásahových jednotek a s nejlepšími sportovními střelci naší planety. Konstrukčně vycházejí z nadčasové koncepce CZ 75, kterou ve všech klíčových aspektech dotahují k naprosté dokonalosti. Výrazného zlepšení přesnosti a zásadního zvýšení životnosti se přitom podařilo dosáhnout při zachování příznivých uživatelských parametrů.

Všechny pistole CZ 75 SP-01 splňují nejpřísnější požadavky ozbrojených složek a excelují v rukou mistrů IPSC, současně se však jedná o perfektní zbraně pro osobní obranu, vhodné i pro skryté nošení. Zákazník má navíc možnost zvolit si nejoptimálnější řešení z několika variant, které se liší zejména konfigurací ovládacích prvků, mířidly, přítomností či absencí automatické blokace úderníku a dalšími detaily.

Hlavní vlastnosti série CZ SHADOW 1

Ergonomické pryžové střenky

Pryžové střenky pro vynikající přilnavost ruky střelce, jistý a pevný úchop i v případě mokré dlaně.

Prodloužená zádržka zásobníku

Snadné vypuštění zásobníku prostřednictvím prodloužené stopky ovládací části, která je jednoduše přestavitelná pro ovládání pravou nebo levou rukou.

Tvarované ústí zásobníku

Dvouřadý zásobník s jednořadým vyústěním umožňující štíhlejší konstrukci zbraně a usnadňující rychlou výměnu prázdného zásobníku za plný, což zrychluje přebíjení zbraně.

Vysoká kapacita zásobníku

Mít několik nábojů v zásobníku navíc oproti jiným zbraním se vždycky vyplatí. Prodloužený plášť zásobníku obepnutý ergonomickou botkou zvyšuje kapacitu zásobníku na maximální možnou hodnotu bez výrazné změny celkové výšky zbraně.

Přední a zadní natahovací drážky

CZ Shadow 1 se Vám přizpůsobí. Přední a zadní natahovací drážky umožňují pohodlnou a bezpečnou manipulaci se závěrem, jakýmkoliv způsobem jste zvyklí.

Standardizovaná lišta

V případě sportovní zbraně pro IPSC disciplíny je zvýšení hmotnosti přední části zbraně klíčové pro dosahování co nejkratších časů při doubletapu.

Rukojeť s vynikající ergonomií

Dokonalý a stabilní úchop je jedním z klíčových parametrů k dosažení co nejlepších výsledků při střelbě. Tvar rukojeti rámu odvozený z legendární pistole CZ 75 právě takový úchop zabezpečuje.

Optimální osa hlavně

Kultivované chování zbraně, nízký zdvih při výstřelu a optimální zpětný ráz díky vhodně položené ose hlavně a díky optimálnímu rozložení hmotnosti zbraně.
Celkové rozměry (v x š x d)
ico Celkové rozměry (v x š x d)
Délka hlavně
ico Délka hlavně
Hmotnost s prázdným zásobníkem [g]
ico Hmotnost s prázdným zásobníkem [g]
Ráže
ico Ráže
Kapacita zásobníku
ico Kapacita zásobníku
Mířidla
ico Mířidla
Spoušť
ico Spoušť
Materiál rámu
ico Materiál rámu
Střenky
ico Střenky
Bezpečnostní prvky
ico Bezpečnostní prvky
Velikost
ico Velikost
Odpor Spouště
ico Odpor Spouště
Délka chodu spouště [mm]
ico Délka chodu spouště [mm]
Délka resetu [mm]
ico Délka resetu [mm]
150x42x209 mm 114 mm 1170 9x19 19/10 Světlovodná muška | Rýhované hledí SA/DA Ocel Pryžové Bezpečnostní ozub | Manuální pojistka Full-size SA: 15 N DA: 46 N SA: 8 ± 1 DA: 13 ± 1 6-7

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Naše zbraně a produkty jsou distribuovány do více jak 90 zemí světa

Dealer/Service lokátor