Pistole série CZ P-10 NATO

Ryze služební provedení špičkových striker fired pistolí

Vysoce moderní služební a obranné striker fired pistole CZ P-10 ráže 9 mm NATO vycházejí vstříc všem potřebám a požadavkům profesionálů z řad ozbrojených složek při jejich náročné každodenní službě. Tato modelová řada, vyvinutá v úzké spolupráci s příslušníky elitních vojenských a policejních jednotek, vyniká extrémní spolehlivostí, vysokou přesností, mimořádnou odolností vůči všem typům poškození a skvělou ergonomií s možností částečné individuální úpravy velikosti rukojeti. Nabídka zahrnuje varianty pro všechny typy použití a nošení: subkompakt, kompakt, semikompakt a provedení full size. K dispozici jsou také modely OR uzpůsobené pro snadnou a robustní montáž kompaktních kolimátorů na horní plochu závěru.

Pistole CZ P-10 ráže 9 mm NATO byly zkonstruovány a jsou vyráběny jako ryze služební zbraně. Z legislativního hlediska spolu se svým příslušenstvím představují vojenský materiál. Jsou určeny pro střelbu vojenskou municí standardizovanou armádami NATO, mohou mít speciální úpravy podle požadavků a potřeb ozbrojených složek. Jejich značení, schvalování a ověřování je prováděno podle Zákona o ozbrojených silách České republiky č. 219/1999 Sb., § 31, resp. v případě zahraničních ozbrojených sil dle zákonů platných v dané zemi pro vojenský materiál.

Tyto zbraně není možné prodávat pro civilní účely. Pro podrobnější informace o těchto modelech musí zájemce předložit doklady prokazující, že je oprávněn disponovat vojenským materiálem ve smyslu platných právních předpisů.

Hlavní vlastnosti série CZ P-10 NATO

Extrémně odolná povrchová úprava

Hlaveň i závěr jsou zcela odolné proti povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Vnitřní díly jsou ošetřeny stejnou povrchovou úpravou, která současně zabraňuje korozi.

Přední a zadní natahovací drážky

CZ P-10 NATO se Vám přizpůsobí. Přední a zadní natahovací drážky umožňují pohodlnou a bezpečnou manipulaci se závěrem, jakýmkoliv způsobem jste zvyklí.

Skvěle čitelná kovová mířidla

Pro rychlé a intuitivní zamíření, zvýrazněná třemi luminiscenčními nebo tritiovými body. Mířidla jsou opatřena hranou pro snadnou manipulaci se závěrem.

Odolný polymerový rám

Mechanicky a teplotně stabilní polymerový rám zesílený skelnými vlákny je vyroben z moderního materiálu s vysokou vrubovou houževnatostí.

Vyměnitelné hřbety rukojeti

Hřbety rukojeti ve velikostech S, M a L jsou součástí balení. Umožňují modifikovat úchop a upravit dosah prstu na spoušť.

Automatická blokace úderníku

V kombinaci s pojistkou spouště zaručuje stoprocentní pádovou bezpečnost zbraně, která byla při vývoji opakovaně a důsledně testována.

Excelentní střelecký komfort

Excelentní střelecký komfort díky propracované ergonomii rukojeti s výrazným checkeringem. Zbraň umožňuje velmi pohodlný, současně stabilní a bezpečný úchop za všech podmínek.

Oboustranný plochý záchyt závěru

Zbraň je vhodná pro praváka i leváka, současně umožňuje pohodlnou manipulaci nedominantní rukou. Plochý záchyt závěru je ideální pro skryté nošení.

Otočitelná zádržka zásobníku

Zádržku zásobníku lze nastavit na obě strany zbraně při zachování rychlého, intuitivního a komfortního vypouštění.
Celkové rozměry (v/š/d)
ico Celkové rozměry (v/š/d)
Délka hlavně
ico Délka hlavně
Hmotnost
ico Hmotnost
Ráže
ico Ráže
Kapacita zásobníku
ico Kapacita zásobníku
Mířidla
ico Mířidla
Spoušť
ico Spoušť
Rám
ico Rám
Bezpečnostní prvky
ico Bezpečnostní prvky
Velikost
ico Velikost
132/32/187 mm 102 mm 0,74 kg 9×19 NATO 15 (17) (9×19) Tritiová SFDA Vysoce odolný polymer Pojistka spouště
Pojistka táhla spouště
Blokace úderníku
Compact
150/32/203 mm 114 mm 0,80 kg 9×19 NATO 19 (9×19) Tritiová SFDA Vysoce odolný polymer Pojistka spouště
Pojistka táhla spouště
Blokace úderníku
Full-size

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Naše zbraně a produkty jsou distribuovány do více jak 90 zemí světa

Dealer lokátor