CZ BREN 2 BR

Tato vysoce moderní zbraň kombinuje nejdůležitější přednosti úspěšné modelové řady CZ BREN 2 s vysokým výkonem a přesností náboje 7,62x51 NATO.

Výsledkem je lehká a výkonná puška nové generace, která se vyznačuje výjimečnou spolehlivostí., vysokou přesností, vynikajíci ergonomií a snadným ovládáním. V porovnání s puškami menších ráží se CZ BREN 2 BR může pochlubit výrazně delším účinným dostřelem a zcela nekompromisní přesností.

Hlavní vlastnosti CZ BREN 2 BR

Výkonná ráže 7,62×51 NATO s velkým účinným dostřelem a vysokým účinkem v cíli

Lehká bojová puška nové generace. Ve srovnání s útočnými puškami ráže 5,56x45 NATO či 7,62x39 dosahuje model CZ BREN 2 BR podstatně většího účinného dostřelu a většího efektu v cíli. To vše bez výrazného zvýšení hmotnosti zbraně.

Ergonomie a ovládání shodné s útočnými puškami CZ BREN 2

Shodná ergonomie všech zbraní série CZ BREN usnadňuje výcvik a zjednodušuje přechod z jedné zbraně na druhou.

Montážní lišta dle MIL-STD-1913

Dlouhá lišta k montáži doplňků dle Vašeho výběru a preferencí, včetně kolimátorů, svítilen, laserových značkovačů, předních opěr a dalšího příslušenství.

Vyměnitelné předpažbí

Vyměnitelné předpažbí pro různé délky hlavně

Sklopná, výsuvná ramenní opěra

Ramenní opěra vyrobena z vysoce odolného polymeru je délkově stavitelná a umožňuje zvolit optimální střeleckou polohu v závislosti na tělesné konstituci nebo taktické výbavě. Spoušť je pohodlně přístupná i při sklopené pažbě.

Zásobníky CZ na 25 nábojů

Zásobníky CZ MAG typu AR-10 na 25 nábojů jsou vyrobeny z vysoce odolného polymeru. Jejich konstrukce umožňuje kontrolu množství nábojů.

Tříramenný tlumič plamene

Spirálový tříramenný tlumič plamene s možností snadného převlečného nasazení tlumiče hluku výstřelu. Speciální konstrukce ramen tlumiče zajišťuje samodatažení při každém výstřelu.

Extrémně odolná povrchová úprava kovových dílů

Speciální povrchová úprava všech kovových dílů zbraně zajišťuje odolnost proti mechanickému poškození, čímž zvyšuje životnost zbraně. Současně zajišťuje odolnost proti povětrnostním vlivům.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Naše zbraně a produkty jsou distribuovány do více jak 90 zemí světa

Dealer/Service lokátor