CZ BREN 2 BR

Špičková automatická zbraň jednotlivce, která v sobě spojuje početné přednosti vynikajících pušek řady CZ BREN 2 s vysokým výkonem osvědčeného náboje 7,62×51 NATO

Tato lehká bojová puška nové generace se vyznačuje mimořádnou spolehlivostí ve všech klimatických podmínkách, vysokou přesností, přívětivou ergonomií a snadným ovládáním. Vyrábí se z extrémně pevných moderních materiálů a s využitím nadstandardně odolné povrchové úpravy kovových dílů.

Klíčovou výhodou modelu CZ BREN 2 BR ve srovnání se zbraněmi ráže 5,56×45 NATO či 7,62×39 je podstatně větší účinný dostřel a větší efekt v cíli. To vše bez výrazného zvýšení hmotnosti zbraně a při zachování stejného ovládání jako u útočných pušek CZ BREN 2.

Pro tuto bojovou pušku byl vyvinut nový zásobník na 25 nábojů 7,62×51 NATO ze zesíleného polymeru s kontrolními otvory na zadní stěně. Model CZ BREN 2 BR je opatřen dlouhou montážní lištou dle MIL-STD-1913 na horní části a oddělitelným předpažbím pro použití montážního rozhraní podle požadavků a potřeb zákazníka.

Hlavní vlastnosti CZ BREN 2 BR

Výkonná ráže 7,62×51 NATO s velkým účinným dostřelem a vysokým účinkem v cíli

Lehká bojová puška nové generace. Ve srovnání s útočnými puškami ráže 5,56x45 NATO či 7,62x39 dosahuje model CZ BREN 2 BR podstatně většího účinného dostřelu a většího efektu v cíli. To vše bez výrazného zvýšení hmotnosti zbraně.

Ergonomie a ovládání shodné s útočnými puškami CZ BREN 2

Shodná ergonomie všech zbraní série CZ BREN usnadňuje výcvik a zjednodušuje přechod z jedné zbraně na druhou.

Montážní lišta dle MIL-STD-1913

Dlouhá lišta k montáži doplňků dle Vašeho výběru a preferencí, včetně kolimátorů, svítilen, laserových značkovačů, předních opěr a dalšího příslušenství.

Vyměnitelné předpažbí

Vyměnitelné předpažbí pro různé délky hlavně

Sklopná, výsuvná ramenní opěra

Ramenní opěra vyrobena z vysoce odolného polymeru je délkově stavitelná a umožňuje zvolit optimální střeleckou polohu v závislosti na tělesné konstituci nebo taktické výbavě. Spoušť je pohodlně přístupná i při sklopené pažbě.

Zásobníky CZ na 25 nábojů

Zásobníky CZ MAG typu AR-10 na 25 nábojů jsou vyrobeny z vysoce odolného polymeru. Jejich konstrukce umožňuje kontrolu množství nábojů.

Tříramenný tlumič plamene

Spirálový tříramenný tlumič plamene s možností snadného převlečného nasazení tlumiče hluku výstřelu. Speciální konstrukce ramen tlumiče zajišťuje samodatažení při každém výstřelu.

Extrémně odolná povrchová úprava kovových dílů

Speciální povrchová úprava všech kovových dílů zbraně zajišťuje odolnost proti mechanickému poškození, čímž zvyšuje životnost zbraně. Současně zajišťuje odolnost proti povětrnostním vlivům.
Délka hlavně
ico Délka hlavně
Ráže
ico Ráže
Kapacita zásobníku
ico Kapacita zásobníku
Váha bez zásobníku
ico Váha bez zásobníku
Výška zbraně se složenými mířidly bez zásobníku
ico Výška zbraně se složenými mířidly bez zásobníku
Závit
ico Závit
Celková délka se sklopenou/vyklopenou-vysunutou pažbou
ico Celková délka se sklopenou/vyklopenou-vysunutou pažbou
Šírka s vyklopenou/sklopenou pažbou
ico Šírka s vyklopenou/sklopenou pažbou
NSN
ico NSN
Pouzdro závěru
ico Pouzdro závěru
407 mm ± 1 (16") 7,62×51 NATO (1:11) 25 3,77 ± 0,05 kg 210 ± 5 mm M15×1 735/925-995±10 mm 80/110± 5 mm 1005-16-007-6053 Slitina hliníku 7075 T6

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Naše zbraně a produkty jsou distribuovány do více jak 90 zemí světa

Dealer lokátor