Kulovnice série CZ 527

Světová špička v kategorii lehkých loveckých a sportovních kulovnic

Modelová řada CZ 527 se vyrábí již tři desetiletí a stále se řadí k tomu úplně nejlepšímu na světovém trhu. Zásluhu má na tom nejen skvělý konstrukční základ těchto mimořádně přesných a spolehlivých zbraní, ale také skutečnost, že neusínáme na vavřínech. Právě naopak. Neustále hledáme cesty, jak naše výrobky zdokonalit a co nejvíc přiblížit aktuálním požadavkům a potřebám zákazníků.

Kulovnice CZ 527 proto mají za sebou už několik modernizací. Zatím nejrozsáhlejší proběhla v roce 2018 a jejím výsledkem je výrazné zdokonalení všech důležitých parametrů. Současné modely CZ 527 jsou díky tomu přesnější, odolnější, spolehlivější a uživatelsky přívětivější než kdy předtím. Nabídku navíc průběžně doplňujeme o moderní ráže i zcela nové varianty s originálně řešenými pažbami a různými délkami za studena kovaných hlavní.

Myslíme na všechny skupiny zákazníků. Ať už hledáte výkonnou lehkou kulovnici pro tlumení škodné, pracovní nástroj, pušku pro radost či třeba sportovní speciál, u nás si určitě vyberete a my vám garantujeme maximální spokojenost.

Hlavní vlastnosti série CZ 527

Maximálně spolehlivý systém „mini Mauser“

Zmenšený osvědčený Mauser systém optimalizovaný pro ráže kratších délek a nižšího výkonu. Zbraň si zachovává eleganci a pohotovost ke střelbě.

Mimořádně přesná, za studena kovaná hlaveň

Nejnáročnější, nejpreciznější a nejdražší metoda kování vývrtu hlavní za studena usměrňuje tok vláken, což má pozitivní vliv na přesnost a životnost hlavně.

Mechanická mířidla se světlovodnou muškou

Optické vlákno protažené muškou čerpá světlo z okolí a soustředí jej do svého příčného průřezu. Září jasně oproti okolním předmětům, zlepšuje a hlavně zrychluje orientaci při míření a výrazně zkracuje čas potřebný k zamíření.

Spoušť s napínáčkem

Francouzský napínáček s aktivací pohybem spouště dopředu nastaví spoušťový mechanismus na bodovou spoušť a umožňuje výstřel velmi malou silou působící na spoušť.

Pažby z výběrového dřeva napouštěné olejem

Dřevo a jeho kresba je jedním z dominantních prvků pažeb dlouhých zbraní. Speciální povrchová úprava olejováním zajistí vysokou stabilitu dřeva a jednoduchost případné opravy pažby.

Závit na ústí hlavně u vybraných modelů

Modely bez mechanických mířidel disponují závitem na ústí hlavně pro montáž tlumiče hluku výstřelu nebo jiného příslušenství. Tlumiče hluku chrání sluch střelců i jejich psů. V několika evropských zemích je používání tlumičů povinné.
Celková délka
ico Celková délka
Délka hlavně
ico Délka hlavně
Hmotnost
ico Hmotnost
Ráže
ico Ráže
Kapacita zásobníku
ico Kapacita zásobníku
Podávací zařízení
ico Podávací zařízení
Mířidla
ico Mířidla
Spoušť
ico Spoušť
Lícnice
ico Lícnice
LOP
ico LOP
Pažba
ico Pažba
Povrch pažby
ico Povrch pažby
Hlaveň
ico Hlaveň
Závit
ico Závit
Kompenzátor
ico Kompenzátor
950 mm 470 mm (19") 2,7 kg 7,62×39 (1:9,4) 5 (7,62×39) Zásobník Ano SST Ne 355 mm Ořechová Olej Kovaná M15×1 Ne
1071 mm 555 mm (22") 2,6 kg 223 Rem. (1:9) 3 (223 Rem.) Zásobník Ne SST Ne 355 mm Polymerová Soft-touch Kovaná M14×1 Ano
1072 mm 600 mm (24") 2,8 kg 223 Rem. (1:9) 5 (223 Rem.) Zásobník Ano SST Ano 360 mm Ořechová Olej Kovaná M14×1 Ne
1105 mm 650 mm (25") 3,6 kg 17 Hornet (1:9)
223 Rem. (1:9)
5 (17 Hornet)
5 (223 Rem.)
Zásobník Ne SST Ne 355 mm Laminovaná Lak Kovaná M15×1 Ne

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Naše zbraně a produkty jsou distribuovány do více jak 90 zemí světa

Dealer lokátor