Malorážky série CZ 512

Střelba z malorážky ještě nikdy nebyla tak pohodlná a rychlá!

Vezměte sedm desetiletí zkušeností s vývojem a výrobou dlouhých palných zbraní na náboje s okrajovým zápalem, smíchejte je s jedinečným know-how z náročného oboru konstrukce a produkce automatických zbraní, okořeňte nejpokročilejší výrobní technologií – a dostanete nejlepší samonabíjecí malorážky na trhu.

K hlavním přednostem modelové řady CZ 512 patří skvělé vyvážení, vysoká přesnost a mimořádná spolehlivost v obou základních rážích .22 LR a .22 WMR (v prvním případě včetně nábojů HV a Subsonic). Hlavní zásluhu na tom má jednoduchá moderní konstrukce s masivním dynamickým závěrem a sofistikované polymerové zásobníky.

Díky promyšlené výrobní modularitě je v nabídce jednak tradičně pojaté provedení s výborně čitelnými mechanickými mířidly, drážkami pro montáž držáku zaměřovacího dalekohledu na horní ploše pouzdra závěru a symetrickou bukovou lakovanou pažbou, jednak „taktický“ model ve stylu pušek AR, který je vybaven výsuvnou pažbou, hliníkovým předpažbím a dlouhou montážní lištou Weaver. V obou případech jde o špičkové zbraně, které svým uživatelům přinesou čiré potěšení a excelentní výsledky bez ohledu na to, zda se budou věnovat lovu, sportu nebo prostě jen zábavné střelbě.

Hlavní vlastnosti série CZ 512

Rám z vysoce odolného leteckého duralu

Vysoká životnost zbraně je dána použitím vysoce odolného leteckého duralu na největší kovový díl zbraně, čímž došlo k výrazné úspoře hmotnosti.

Za studena kovaná hlaveň

Nejnáročnější, nejpreciznější a nejdražší metoda kování vývrtu hlavní za studena usměrňuje tok vláken, což má pozitivní vliv na přesnost a životnost hlavně.

Optimalizovaný dynamický závěr

Dynamický závěr je optimalizován pro spolehlivou funkci se všemi typy nábojů.

Napínací páka

Napínací páka umožňuje spolehlivé nabití zbraně i střelcům s menší ovládací silou.

Příčně suvná pojistka

Bezpečnost zbraně zvyšuje příčně suvná pojistka, která v případě potřeby zajistí zbraň s nábojem v komoře a s napnutým bicím mechanismem.

Ergonomicky přívětivá pažba vhodná pro praváky i leváky

Ať už máte v zájmové skupině či kroužku střelce střílející pravou nebo levou rukou s řídícím pravým nebo levým okem, využijete naplno výhod symetrické pažby vhodné pro jakýkoli typ střelce.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

Naše zbraně a produkty jsou distribuovány do více jak 90 zemí světa

Dealer lokátor