O nás

Česká zbrojovka a.s. je od roku 2018 součástí mezinárodního Holdingu CZ Group, do něhož jsou vedle mateřské továrny v Uherském Brodě postupně začleňovány další firmy s příbuznými výrobními a vývojovými programy. V čele holdingu stojí ve funkci prezidenta Ing. Lubomír Kovařík, MBA.

CEO

Ing. Ladislav Britaňák, MBA, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Česká zbrojovka a.s.

Vážení zákazníci a příznivci značky CZ,

       Česká zbrojovka a.s. má za sebou tradici dlouhou již víc než 80 let. Během oněch osmi dekád jsme z našich továren v České republice a USA uvedli na trh mnoho milionů kusů zbraní. Některé z nich se staly celosvětovými legendami – zmiňme alespoň pistole řady CZ 75, Dan Wesson nebo samopaly vz. 58 a vz. 61 Škorpion. Díky intenzivní modernizaci výrobních i vývojových kapacit dnes Česká zbrojovka a.s. nabízí ve všech segmentech špičkové modely, které jen těžko hledají konkurenci.

       Zásadním průlomem se stal návrat naší firmy mezi dodavatele oficiálních ozbrojených složek se zbraněmi: samopaly CZ SCORPION EVO 3 A1, útočné pušky CZ BREN 2 či pistole CZ P-07/09 a CZ P-10 či horká novinka odstřelovačská puška CZ TSR. Do stále početnější rodiny České zbrojovky a.s. patří také taktické vybavení značky CZ 4M, zahrnující vysoce kvalitní balistickou ochranu, příslušenství ke zbraním, ale také uniformy a batohy.

       Potvrzením kvalit nových zbraní značky CZ je rozšíření naší prodejní sítě do více než 100 zemí celého světa a stále rozsáhlejší referenční seznam spokojených zákazníků.

      Za všemi těmito úspěchy ale nestojí pouze tým CZ. Poděkovat za ně je třeba i vám, našim zákazníkům a fanouškům. Nákup každé zbraně je vysoce odpovědná volba a projev velké důvěry, které si vážíme. Pokaždé je to pro nás závazek a výzva k co nejlepším výkonům.

Ing. Ladislav Britaňák, MBA

Generální ředitel a předseda představenstva České zbrojovky a.s.

 

Mise: Pro Vás a Vaše bezpečí

Vize: Jsme partnerem profesionálů a naplníme jejich očekávání.