CZ 4M recon kalhoty heavy

Doporučená maloobchodní cena
3255 Kč
D8022-00XX

* Povinná pole

Popis

Detaily

Taktické kalhoty CZ 4M RECON jsou určeny na střelnici, pro běžné denní nošení a pro bezpečnostní situace vyžadující nízkoprofilový outfit, při zachování taktických prvků.

Jsou vyrobeny z materiálu odolávajícího mechanickému poškození a zároveň s vysokou prodyšností.

Dokonalou volnost pohybu umožňuje speciální anatomický design kalhot bez nutnosti použití pružných pásů tkaniny.

Oproti kalhotám CZ 4M OMEGA mají jednodušší střih bez kapes na kolenní chrániče, stehenních kapes a kapes na hýždích. Prioritou byl maximálně nenápadný „civilní“ střih při zachování anatomického střihu a komfortního použití ve vozidlech.

Kolena jsou anatomicky tvarována, zesílena a pro maximální komfort byla zachována možnost výškové regulace.

Stehenní kapsy jsou vybaveny vyjímatelnými držáky zásobníků pro útočnou pušku, PDW nebo pistoli a vnitřních kapes pro organizaci uloženého materiálu. Vstupy jsou řešeny shora a z boku. K uloženému materiálu je tedy zachován přístup i v sedě a omezeném prostoru.

Nohavice jsou vybaveny nastavením svoru kolem kotníku, pro zamezení vstupu nečistot do nohavice a boty, a samozřejmě poutkem pro fixaci nohavice za tkaničky bot pro eliminaci vyhrnutí nohavic během pohybu v zarostlém terénu.

Samozřejmostí jsou pevnostní vyztužená poutka na opasek, pružná regulace obvodu pasu bez použití kovových prvků, zesílení rohů horních kapes pro nošení nože, poutka pro použití kšand a oblast pasu obšitá microfleecem značky POLARTEC® pro maximální pohodlí operátora a zamezení vzniku odřenin.

Parametry

Další informace

Uvedené rozměry se mohou lišit dle provedení a konfigurace.