CZ 4M FOP 35

Doporučená maloobchodní cena
5385 Kč
D8300-00XX

* Povinná pole

Popis

Detaily

Bojový batoh CZ 4M FOP 35 je určen pro širokou škálu operací. Lze je použít jako batoh pro krátké patroly nebo po doplnění o zvláštní vnitřní příslušenství jako batoh specialisty.

Batoh je rozdělen na dvě kapsy, přední menší a zadní hlavní. Batoh je vybaven systémem výškového nastavení ramenních popruhů a bederního pásu. Ramenní popruhy lze vyměnit za speciální, určené pro použití s balistickou vestou. Zároveň je možné použít nosný systém z batohu 70 v případě, že hmotnost neseného materiálu překročí 15 Kg. Specifikem batohu FOP 35 je extrémní odolnost a vysoká nosnost. Batoh FOP 35 byl při vývoji a operačních zkouškách testován se zátěží 40 Kg! Záda batohu jsou vyztužena, takže je vhodný pro nošení zásobníků, baterií a čehokoli s ostrými hranami. FOP 35 je určen pro bojové nasazení a konstrukce je podřízena 100% spolehlivosti v jakýchkoli podmínkách a zatížení.

Batoh lze doplnit o vnější přídavné kapsy a zvýšit tak jeho užitečný objem na 60L. Systém rychlého odhozu umožňuje v případě nouze odhodit nesený vak s ramenními popruhy. Bederní pás i po aktivaci odhozového systému zůstává na uživateli i s připevněným vybavením.

Přední kapsu lze doplnit o skryté pouzdro na zbraň typu PDW (např. CZ scorpion EVO).

Hmotnost: 2Kg

Objem: 35 litrů

Parametry

Další informace

Uvedené rozměry se mohou lišit dle provedení a konfigurace.