Pozvánka na Eurosatory 2018

11. – 15. června 2018 / hala 5A - stánek č. K 627

Česká zbrojovka a.s. se ve dnech 11. až 15. června 2018 bude tradičně účastnit již 14. ročníku veletrhu Eurosatory. Eurosatory patří k jednomu z nejvýznamnějších mezinárodních veletrhů obranné a bezpečnostní techniky, který se tradičně koná každé dva roky na výstavišti v Paříži.

Společnost představí svůj kompletní vojenský program zbraní značky CZ a produkty balistické ochrany a taktického příslušenství CZ 4M. Návštěvníci z řad odborné veřejnosti a bezpečnostních složek se mohou přijít podívat na horkou novinku z řady odstřelovačských pušek, CZ TSR v ráži .308 Winchester. Zbraň byla vyvinuta na základě připomínek uživatelů z ozbrojených složek a je tak primárně určena pro vojenské použití. Vedle odstřelovačské pušky bude vystavena také multirážová útočná puška CZ BREN 2 a samopal CZ SCORPION EVO 3 A1.

Dalšími vystavenými novinkami budou pistole CZ P-10 C OR a CZ Shadow 2 OR. Varianta OR, tedy Optics Ready, znamená, že závěr pistole byl upraven pro snadnou a vysoce odolnou montáž moderních miniaturních kolimátorů. Návštěvníci se kromě bezkohoutového modelu CZ P-10 C můžou těšit také na polymerové služební pistole CZ P-09 a CZ P-07 nebo sportovní model CZ Shadow 2. K vidění bude také CZ P-09 Kadet, která je od tohoto roku k dispozici jako samostatná konverze nebo jako kompletní, cenově atraktivní malorážková pistole.

Přijďte se podívat na náš stánek č. K 627 v hale 5A a osobně se seznamte s našimi produkty.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Eurosatory 2018 banner do podpisu