Tovární střelci České zbrojovky Šebo, Havlíček a Liehne mistry České republiky!

Na mistrovství České republiky Czech National Championship 2017 v praktické střelbě v Hodonicích ve dnech 23. a 24. září 2017 dosáhli střelci týmu CZ Shooting vynikajících výsledků, když vybojovali zlato ve všech třech hlavních divizích závodu. Robin Šebo se přitom stal již po šesté v řadě mistrem ČR v divizi Production!

 

Do jihomoravských Hodonic se o víkendu sjeli nejenom špičkoví čeští střelci, ale také střelci z okolních států jako jsou Slovensko, Polsko, Rakousko nebo Maďarsko. I přes nepříznivé počasí posledních zářijových dní se závod obešel bez deště. Pro střelce bylo připraveno celkem 18 hezkých střeleckých situací. Závod se střílel s minimálním počtem 345 ran.

Tovární střelci České zbrojovky si ze závodu odvezli zlaté medaile ze všech hlavních divizí závodu! Divizi Production opanoval střelec Robin Šebo a svým vítězstvím již pošesté v řadě potvrdil, že na domácí půdě nemá konkurenci. Stříbrnou příčku obsadil Miroslav Zapletal, bronz si ze závodu odvezl  mladý a velmi nadějný střelec zbrojováckého týmu Michal Štěpán. Všichni tři medailisté ve zmíněné divizi Production stříleli s pistolí CZ Shadow 2.

Pokud přihlédneme také k účasti zahraničních střelců, tradičně vynikajícím výkonem se prezentovala ruská střelkyně Maria Gushchina střílejících v barvách České zbrojovky, když vybojovala krásné druhé místo mezi muži.

Zlatou příčku v divizi Open obsadil Miroslav Havlíček a se svou pistolí CZ 75 TS Czechmate a i on se tak stal mistrem České republiky ve své divizi.

V divizi Standard dosáhl nejlepšího umístění z trojlístku zbrojováckých střelců Zdeněk Liehne, kdy za sebou nechal stříbrného Josefa Rakušana a v rámci hodnocení mistrovství České republiky také třetího Petra Znamenáčka. Všichni střelci stříleli s pistolí CZ 75 Tactical Sports.

Česká zbrojovka a.s. děkuje organizátorům za zajištění pěkného závodu, gratuluje všem vítězům a do dalších střeleckých soutěží jim přeje hodně úspěchů.

Z výsledků (v rámci hodnocení mistrovství ČR):

Divize PRODUCTION

  1. Robin Šebo, CZ Shooting Team, 100 %

     Maria Gushchina (RUS), CZ Shooting Team, 98,02 %

  1. Miroslav Zapletal, 93,01 %
  2. Michal Štěpán, CZ Shooting Team, 92,74 %

Divize OPEN

  1. Miroslav Havlíček, CZ Shooting Team, 100 %
  2. Miloš Hořínek, 94,94 %
  3. Jiří Běhal, 90,87 %

Divize STANDARD

  1. Zdeněk Liehne, CZ Shooting Team, 100 %
  2. Josef Rakušan, CZ Shooting Team, 95,82 %
  3. Petr Znamenáček, CZ Shooting Team, 87,93 %

Odkaz na webové stránky závodu: https://www.ipscznojmo.cz/CNCKCHAND2017/2/index_cz.php

217A7954

Robin Šebo

Robin Sebo

Robin Šebo

217A7969

Miroslav Havlíček

Miroslav Havlicek

Miroslav Havlíček

217A8168

Zdeněk Liehne

Zdenek Liehne

Zdeněk Liehne