Na muflony s našimi evropskými zákazníky a obchodními partnery

V loňském roce Česká zbrojovka a.s. ve spolupráci se svými obchodními partnery v Rusku (firma Alliance), Polsku (Hubertus Chodziez) a Francii (SIDAM) uspořádala soutěž s výstižným názvem Konkurs. V ruštině a polštině to znamená totéž co v češtině, tedy soutěž, loterie nebo slosování. A přesně o to také šlo.

Do této soutěže mohl být zařazen každý zákazník, který si během roku 2016 u našich obchodních partnerů v Rusku nebo Polsku zakoupil novou zbraň značky CZ, vyplnil kupon, který při této koupi dostal a zaslal jej vyplněný na adresu prodejny našeho zástupce.

Po ukončení roku 2016 proběhlo slosování a na výherce čekaly velmi atraktivní ceny. Hlavní cenou byl odlov muflona uspořádaný v České republice. Další v pořadí byly zbraně z produkce České zbrojovky a.s. a konečně také různé zajímavé upomínkové předměty s logem CZ.

Lov muflonů proběhl ve dnech 25. až 27. ledna 2017 v Brně v oboře Holedná. Ta představuje unikátní přírodní lokalitu, naprosto výjimečnou tím, že je umístěna uprostřed velkého města. Vedle muflonů se zde chová i dančí zvěř, je tu také malá obora s divokými prasaty.

Lovu se vedle vítězů soutěže Konkurs z Polska a Ruska zúčastnil zástupce francouzské firmy SIDAM a jeden z klíčových distributorů na francouzském trhu, kterého tím náš zástupce odměnil za dlouhodobě skvělou spolupráci.

Lovcům byly poskytnuty kulovnice CZ 557 v provedení LUX nebo SYNTHETIC, které si vybral každý podle svého přání a preferencí. Všechny kulovnice byly opatřeny optikou české firmy Meopta.

Sloveni byli čtyři mufloni – dva zlatí (lovci z Francie a Polska) a dva stříbrní (lovci z Francie a Ruska). Po ukončení lovu proběhlo tradiční myslivecké pasování za účasti trubačů, kdy každý účastník obdržel certifikát České zbrojovky a.s. o odlovení muflona a pasovací list. Tento tradiční ceremoniál proběhl za účasti Martina Šlechty, mistra Evropy v kombinované lovecké střelbě.

Nutno podotknout, že pro všechny zúčastněné lovce se jednalo o první odlov muflona v jejich životě, ze kterého si každý odnesl velmi cennou trofej, silný zážitek a v neposlední řadě dobrý dojem z vlastností a výkonu kulovnic CZ 557.

Kromě lovu samotného si výherci užili také bohatý doprovodný program. Po náročném odstřelu si mohli odpočinout v hotelu Žebětínský dvůr, který je prosycen sympatickou mysliveckou atmosférou, anebo trávit volný čas v relaxačním centru vybaveném saunami a vířivkami. „Den D“ završilo večerní přátelské posezení u cimbálové muziky. V sobotu 28. ledna následoval výlet do jeskyní v Moravském krasu a v neděli 29. ledna rozloučení a odjezd našich návštěvníků.

Všichni účastníci se shodli, že se jednalo o velmi zdařilou akci. Proto ji budeme opakovat i v roce 2017 ve všech třech zemích – Rusku, Polsku a Francii. V reakci na obrovský zájem letos rozšiřujeme počet cen, takže z přihlášených zákazníků bude v každé zemi vylosováno více jak deset šťastlivců. Losování výherců proběhne v prosinci roku 2017 po ukončení 2. ročníku této soutěže.

Česká zbrojovka a.s. zajišťovala organizaci této slavnostní akce a hradila doprovodný program, zatímco naši obchodní partneři hradili náklady spojené s dopravou účastníků.

Česká zbrojovka a.s. tímto děkuje za obrovskou pomoc a profesionální organizaci majitelům honitby Holedná.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Výherce z Ruska se stříbrným muflonem

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Francouzský distributor s trofejí zlatého muflona

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Partner z Francie, firma SIDAM, s úlovkem stříbrného muflona

4. Jaroslaw

Výherce z Polska se zlatým muflonem

5.

Tradiční myslivecké pasování

6.

Lovci se svými certifikáty

7.

Výlet do jeskyní v Moravském krasu