CZ P-10 C mezi TOP 5 novinkami na SHOT Show 2017

39. ročník světově významného veletrhu SHOT Show se zapsal do historie České zbrojovky a.s. a její dceřiné společnosti CZ-USA jako jeden z dosud nejúspěšnějších. Nová striker fired pistole CZ P-10 C zde totiž byla zařazena mezi pět nejvýznamnějších nových produktů!

Veletrh SHOT Show 2017, provozovaný Národní sportovní střeleckou nadací NSSF (National Shooting Sports Foundation), otevřel své brány návštěvníkům z řad odborné veřejnosti ve dnech 17. až 20. ledna 2017 na výstavišti Sands Expo v Las Vegas.

Vzhledem k datu svého konání je tato výstava pro Českou zbrojovku a.s. vždy skvělou příležitostí k představení uceleného portfolia našich produktů pro danou sezónu. Nejinak tomu bylo i letos, kdy jsme si Las Vegas vybrali pro první veřejnou prezentaci zcela nové pistole CZ P-10 C.

Tato zásadní novinka, se kterou Česká zbrojovka a.s. vstupuje na trh striker fired pistolí, byla kromě samotného firemního stánku vystavena rovněž v Centru nových produktů (New Product Center), kde bylo shromážděno na pět set výrobků od 338 firem. V této konkurenci se naše pistole v hodnocení návštěvníků dostala mezi TOP pětku.

CZ P-10 C je přelomová striker fired pistole kompaktní velikosti určená pro osobní ochranu a ozbrojené složky, vhodná i pro skryté nošení. Vyniká vysokou spolehlivostí, životností a kultivovaným zvládáním výstřelu, na čemž se podílí jedinečný checkering a vynikající úchop vyřešený pomocí nové ergonomické metodiky DiFEND. Pistole má mechanicky a teplotně stabilní polymerový rám, zesílený skelnými vlákny. Závěr a hlaveň pistole se vyznačují extrémně odolnou povrchovou úpravou. Výjimečná kapacita 15 nábojů v ráži 9x19 se dá navýšit pomocí přídavné patky zásobníku na 17 nábojů. Tři vyměnitelné hřbety rukojeti umožňují individuální přizpůsobení zbraně velikosti ruky.

Česká zbrojovka a.s. se svou dceřinou společností CZ-USA na veletrhu SHOT Show 2017 představily také množství dalších novinek, které od návštěvníků dostaly vynikající recenze. Po všechny čtyři veletržní dny byl náš stánek doslova v obležení zájemců o produkty našich značek.

Velkou pozornost přitahovala například rodina úspěšných samonabíjecích zbraní CZ SCORPION EVO 3 v čele s novým modelem S1 PISTOL W/ FLACH CAN, který vychází z dlouhé varianty Carbine, avšak postrádá ramenní opěru. Jeho 7,7“ dlouhá hlaveň je na ústí opatřena originálním válcovým 5“ tlumičem plamene KAK.

Z produkce dceřiné firmy Dan Wesson byla na veletrhu představena například celoocelová pistole DW POINTMAN CARRY (PM-C), která je vhodná ke skrytému nošení, avšak zároveň je velmi komfortní při střelbě.

Z dalších novinek naší společnosti byly pro návštěvníky letošní SHOT Show atraktivní například sportovní pistole CZ SHADOW 2, nová malorážka CZ 455 SCOUT nebo modely kulovnice CZ 527 v rážích 6.5 Grendel a .300 Blackout. Velký zájem byl také o novou útočnou pušku CZ BREN 2.

SHOT Show je největším veletrhem svého druhu na světě. Počtem bezmála 65 000 návštěvníků z více než 100 zemí světa se letošní ročník stal druhým nejnavštěvovanějším vůbec. Na veletrhu vystavilo své produkty více než 1 600 firem.

Video – 2017 SHOT Show New Product Center - Top 5: https://www.facebook.com/nssfshotshow/videos/10154184377128053/

DSC06324

DSC06331

DSC06172