V Las Vegas najdete horké novinky CZ!

17. – 20. ledna 2017 / SHOT Show 2017, Las Vegas, USA, Sands Expo & Convention Center, stánek č. 11955

2017SHOT_header

SHOT Show je největší a nejvýznamnější světový veletrh zbraní a příslušenství pro sportovní, lovecké i služební užití. Letos se bude konat od 17. do 20. ledna v Sands Expo & Convention Center v Las Vegas. Tato zásadní událost globální střelecké komunity každoročně přiláká návštěvníky nejen ze všech států USA, ale také z dalších 100 zemí celého světa.

Proč v konkurenci více než 1600 vystavovatelů ze všech obývaných kontinentů navštívit právě stánek České zbrojovky a.s. a její dceřiné společnosti CZ-USA? Samozřejmě proto, že zde najdete úplný přehled novinek CZ pro rok 2017 – a protože tyto novinky si Vaši pozornost rozhodně zaslouží!

Nejzajímavějším produktem bude bezpochyby přelomová striker fired pistole CZ P-10 C kompaktní velikosti určená pro osobní ochranu a ozbrojené složky. Při vývoji této zbraně Česká zbrojovka a.s. úspěšně zúročila své bohaté zkušenosti z konstrukce a výroby špičkových kohoutových pistolí, takže je na co se těšit.

Rodinu úspěšných samonabíjecích zbraní CZ SCORPION EVO 3 doplňuje model S1 PISTOL W/ FLASH CAN, který vychází z dlouhé varianty Carbine, avšak postrádá ramenní opěru. Jeho 7,7“ dlouhá hlaveň je na ústí opatřena originálním válcovým 5“ tlumičem plamene KAK.

Z produkce firmy Dan Wesson bude na veletrhu představena nová celoocelová pistole Dan Wesson POINTMAN CARRY (PM-C), která je vhodná ke skrytému nošení, avšak zároveň velmi komfortní při střelbě.

Z dalších novinek se zájemci o produkty CZ můžou těšit například na sportovní pistoli CZ SHADOW 2, novo malorážku CZ 455 SCOUT nebo modely kulovnice CZ 527 v rážích 6.5 Grendel a .300 Blackout.

Prodejní tým České zbrojovky a CZ-USA se na Vás bude těšit od 17. do 20. ledna 2017 na stánku č. 11955 v Las Vegas!

banner podpis P-10 2a kopie