Pozvánka na IWA 2016

Tradiční veletrh IWA OutdoorClassics je jedním z nejvýznamnějších veletrhů, kterých se Česká zbrojovka a.s. každoročně účastní. Letos se bude konat ve dnech 4. až 7. března 2016 na výstavišti v německém Norimberku.

 

Expozice České zbrojovky představí široké portfolio dlouhých i krátkých zbraní i řadu novinek.

 

Při příležitosti této výjimečné akce bude odborné veřejnosti vůbec poprvé představena nová sportovní pistole CZ Shadow 2. CZ Shadow 2 představuje další generaci dnes již legendárního modelu CZ 75 SP-01 Shadow. Zbraň byla vyvíjena ve spolupráci s elitními IPSC střelci týmu České zbrojovky tak, aby výrazně přispěla k rychlosti a přesnosti střelby v průběhu závodu. Slavnostní křest této nové pistole proběhne v pátek 4. března ve 14:00 hodin na našem stánku. Zajímavou novinkou bude také malorážková pistole CZ P-07 Kadet.

 

Z produktové řady kulovnic CZ 557 se mezi novinkami objeví modely Varmint a Range Rifle. CZ 557 Varmint je zbraň určená ke střílení na terč, ale také k loveckému využití. Specifická pažba vyrobená z výběrového ořechového dřeva je designována tak, aby vyhovovala oběma těmto užitím. CZ 557 Range Rifle je univerzální kulovnice určená zejména profesionálům, kteří používají zbraň pro každodenní práci. Její univerzálnost splňuje zejména systém mířidel. Na hlavni jsou stavitelná otevřená mířidla a na lůžku weaver lišta. Lišta má uprostřed drážku, přes kterou je možné zamířit přes otevřená mířidla.

 

Nová CZ 512 Tactical je novinkou v malorážkách. Vyznačuje se velkou přesností, jednoduchostí mechanismu, dlouhou životností a pro uživatele velmi pohodlným ovládáním.

 

IWA patří k nejvýznamnějším mezinárodním veletrhům loveckých zbraní, sportovní střelby a outdoorového vybavení. Tato výstava s více než čtyřicetiletou tradicí se každoročně těší obrovské návštěvnosti odborné veřejnosti z celého světa, kdy na veletrh přichází více než 38 000 návštěvníků.

 

Přijeďte nás i podpořit Vy, najdete nás na stánku č. 7A-106. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

IWA 2016_banner do podpisu 2