Česká zbrojovka na veletrhu IDET 2015: nová expozice, nové modely

19. – 21. května 2015 / stánek č. P-062

 

Česká zbrojovka a.s. se ve dnech 19. až 21. května 2015 zúčastní tradičního Mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET, který se koná každé dva roky na brněnském výstavišti. Veletrh IDET je letošní nejvýznamnější evropská akce svého druhu, kde se desetitisícům odborných návštěvníků z celého světa představí přední světové firmy zaměřené na vývoj a výrobu obranných technologií.

 

idet net 2015 kopie-800

 

Mezi nimi samozřejmě nemůže chybět Česká zbrojovka a.s., Uherský Brod, se svým mimořádně úspěšným vojenským programem. Ten budou na veletrhu IDET reprezentovat především nejnovější verze útočných pušek CZ 805 BREN a samopalu CZ SCORPION EVO 3. Vůbec poprvé na české výstavě budou předvedeny semiautomatické varianty těchto zbraní, modely CZ 805 BREN S1 a CZ SCORPION EVO 3 S1. K vidění budou i nové služební pistole CZ P-07 a CZ P-09, pro které bude veletrh v Brně také českou premiérou. Z horkých novinek se pak můžete těšit na kompakt CZ 75 P-01 Ω s přestavitelnými ovladači.

 

To vše najdete v expozici České zbrojovky v pavilonu P na stánku č. 062, která se letos bude pyšnit zbrusu novým designem.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Napsat komentář