Česká zbrojovka na IWA 2015

Stánek České zbrojovky na IWA 2015 lákal návštěvníky nejen svým novým designem

 

Stejně jako v letech minulých, tak i letos se Česká zbrojovka a.s. zúčastnila tradičního veletrhu IWA Outdoor Classics, který je největším mezinárodním veletrhem v tomto segmentu zbraní v Evropě. Výstava probíhala na výstavišti NürnbergMesse německého města Norimberk od 6. do 9. března 2015 denně od 9 do 18 hodin. Veletrh IWA byl zaměřený na tři základní okruhy – střelecké sporty, pobyt v přírodě a bezpečnost. Zahajovacího ceremoniálu se účastnil bavorský ministr vnitra Joachim Herrmann a starosta města Norimberk Ulrich Maly.

 

IMG_3164-800

 

Pro Českou zbrojovku se jednalo o jednu z nejúspěšnějších výstav v posledních letech a to nejen díky novému stánku, který byl strategicky umístěný hned u hlavního vchodu výstaviště a svým působivým designem a velikostí lákal k návštěvě všechny zájemce již na první pohled. Zájem o expozici České zbrojovky měla také média a novináři specializující se na tento obor. Pozornost vzbuzovaly zejména novinky v krátkých i dlouhých zbraních. Odborné veřejnosti byla vůbec poprvé představena kulobroková kozlice Brno Combo z produkce Zbrojovky Brno. Obrovský zájem vyvolala, a to nejen díky výjimečné reklamní kampani, ale také díky kvalitám zbraně, malorážka CZ 455 JAGUAR, která navazuje delší hlavní (726 mm) na velice úspěšný model CZ 452 KATAR.

 

IMG_3149-800

 

V produktové řadě malorážek jsme dále představili CZ 455 LUX II s 630 mm dlouhou hlavní, klapkovými mířidly a ořechovou pažbou. Z řady kulovnic to byly modely CZ 557 SYNTHETIC s univerzální plastovou pažbou se soft-touch povrchem a originálně řešenými rybinami a CZ 527 YOUTH CARBINE přívětivou pro začínající střelce díky nové ergonomii. V pistolích byl poprvé prezentován kompakt CZ 75 P-01 Ω se zaměnitelnými ovladači a CZ 75 TS ORANGE s ručně lícovanou hlavní, která díky novému materiálu a tvaru kulisy výrazně prodlužuje její životnost. Zejména poslední jmenovaný model se těšil velkému zájmu sportovních střelců i odborné veřejnosti. Mnoho návštěvníků z našeho stánku odcházelo také s vítaným suvenýrem, kterým byl plakát nové malorážky CZ 455 JAGUAR podepsaný tváří této zbraně Gabrielou Žákovou.

 

IMG_20150307_103827_edit-800

 

V devíti vystavovacích halách se prezentovalo celkem 1 383 vystavovatelů. Během všech čtyř dnů veletrh navštívilo 41 748 návštěvníků ze 123 států světa. Mezi hlavní vystavovatelské země patřily USA, Itálie, Velká Británie, Turecko, Čína, Francie, Česká republika, Španělsko a Rakousko.

 

Výstava IWA letos předčila naše očekávání a už nyní ji hodnotíme jako jednu z nejúspěšnějších v tomto roce. Rádi bychom poděkovali všem našim obchodním partnerům, novinářům a ostatním návštěvníkům za návštěvu, podporu a za zájem o naše produkty.

 

IMG_20150306_092932-800

Napsat komentář