Pozvánka na IWA 2015, Norimberk, Německo

6. – 9. března 2015 / stánek č. 7A-106

 

Česká zbrojovka a.s. Vás srdečně zve k návštěvě své expozice v pavilonu 7A na tradičním jarním veletrhu IWA Outdoor Classics, který se letos bude konat ve dnech 6. až 9. března na výstavišti v Norimberku.

 

Česká zbrojovka zde bude prezentovat široké portfolio dlouhých i krátkých zbraní a jako obvykle nebude chybět řada novinek.

 

Na veletrhu IWA 2015 bude odborné veřejnosti poprvé představena elegantní kulobroková kozlice Brno Combo. Z dalších novinek z oblasti dlouhých zbraní se můžete těšit na dvojici malorážek CZ 455 JAGUAR s hlavní dlouhou 726 mm a luxusní CZ 455 LUX II s mechanickými mířidly a ořechovou pažbou. Z produktové řady kulovnic se mezi novinkami objeví CZ 527 YOUTH CARBINE určená pro děti a mládež s ergonomicky nově tvarovanou kratší pažbou a menší pistolovou rukojetí a model CZ 557 SYNTHETIC s unikátní soft-touch pažbou. V případě krátkých zbraní se budete moci seznámit se sportovní pistolí CZ 75 TS ORANGE s novým ergonomickým tvarem, z nového materiálu a s modifikovanou hlavní.

 

IWA patří k nejvýznamnějším mezinárodním veletrhům loveckých zbraní, sportovní střelby a outdoorového vybavení. Tato výstava s více než čtyřicetiletou tradicí se každoročně těší obrovské návštěvnosti odborné veřejnosti z celého světa.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu na stánku č. 7A-106.

 

Jaguar 2015 banner 02 kopie

Napsat komentář