South African National Championship – Národní soutěž Jižní Afriky

IPSC MATCH LEVEL 3 – Závod IPSC na úrovni Level 3

28. 4. – 1. 5. 2016

Tristan Hopper první v celkovém hodnocení v divizi Production v South Africa Nationals!

Závod úrovně Level 3 v South African Practical Pistol Championship se konal v Pretorii, Gauteng, mezi 28. 4. a 1. 5. 2016. Střelnice zažila nestálou teplotu počasí v rozmezí od 5°-12°C ráno a v pozdním odpoledni a od 20°-30°C, když slunce v poledne vystoupalo na oblohu. Po oba dny hlavní soutěže byla jasná obloha, chladná rána a vysoké odpolední teploty, přičemž mnoho střelců bylo stále v teplém oblečení.

Během závodu vystřílel každý ze 332 soutěžících celkem nejméně 299 nábojů, a to v divizích Production, Classic, Open a Standard. Střelecké situace byly velmi náročné, dynamický průběh závodu umožňoval více způsobů řešení, ponechávaje na soutěžících, aby se rozhodli, který způsob pro ně bude nejlepší.

Sportovní střelci CZ Tristan a jeho otec Robert Hopper stříleli v divizi Production, kde Tristan vybojoval v celkovém hodnocení 1. místo a jeho otec také 1. místo v kategorii Super Senior; oba soutěžili s pistolí CZ 75 SP-01 Shadow. Obecně široký rozsah oblíbenosti této zbraně je zvýrazněn skutečností, že 15 ze 16 střelců nejlepší sestavy v divizi Production používalo tuto pistoli.

CZ děkuje Tristanovi a Robertovi za skvělou reprezentaci, vynikající sportovní výkon a gratuluje všem vítězům!