Nové produkty České zbrojovky středem zájmu na IDEXu

Česká zbrojovka a.s. se v těchto dnech účastní právě probíhajícího veletrhu IDEX 2015 v Abu Dhabi, hlavním městě Spojených arabských emirátů. O expozici České zbrojovky a vystavované novinky projevil zájem sám korunní princ Abu Dhabi H. H. Khalifa bin Zayed Al Nahyan.

 

Česká zbrojovka se jako již tradičně účastnila veletrhu IDEX v Abu Dhabi. Letošní 15. ročník, který právě probíhá, je ve znamení velkého zájmu Spojených arabských emirátů o technologické inovace. Česká zbrojovka zde představila novinky z oblasti výrobků vojenského programu, kde dominovala zejména nová služební pistole CZ P-09 se svým doprovodným programem Guardian Angel. O novinky CZ projevil zájem sám korunní princ Abu Dhabi H. H. Khalifa bin Zayed Al Nahyan.

 

IMG_3668-800

 

Manažer prodeje České zbrojovky Jiří Škrabal k tomu řekl: „Expozice České zbrojovky byla letos ve zbrusu novém designu a přitahovala pozornost návštěvníků. Byli jsme potěšeni, že korunní princ strávil nejvíce času z celé české expozice právě na stánku České zbrojovky. Krátce jsme pohovořili o nových výrobcích s důrazem právě na novou pistoli CZ P-09. Korunního prince zaujal také samopal CZ SCORPION EVO 3 A1. Na závěr našeho rozhovoru poděkoval České zbrojovce za účast na veletrhu IDEX 2015.“

 

Rostoucí povědomí o kvalitě a významu značky CZ v obranných a bezpečnostních strukturách zemí Blízkého východu se projevilo také ve zvýšeném zájmu dodavatelů
ve Spojených arabských emirátech o spolupráci s Českou zbrojovkou. Při těchto jednáních dosáhla firma významného pokroku a uzavřela předběžnou dohodu o spolupráci s jedním z významných dodavatelů pro vládu Spojených arabských emirátů. O kterou firmu se jedná zatím manažer prodeje Jiří Škrabal nesdělil vzhledem k tomu, že smlouva ještě nebyla oficiálně uzavřena. Nicméně vyjádřil přesvědčení, že se jedná o partnerství, které významným způsobem posílí značku CZ ve Spojených arabských emirátech a regionu GCC.

 

P1100717-800